The GazettE-info

3. července 2012 v 23:16 | Yutaka Komeko |  The GazettE

The GazettE jsou pětičlená visual kei skupina.Skupina, která byla dříve známá pod jménem "Gazetto" patří k jedněm z nejznámějších a nejúspěšnějších skupin v tomto "oboru".
Styl hudby The GazettE lze popsat jako (hard)rock, alternative metal, můžete objevit i prvky popu apod.
The GazettE mají i vlastní značku oblečení:"Black Moral".

Kapelu tvoří:
Ruki-zpěv
Uruha-hlavní kytara
Aoi-doprovodná kytara
Reita-baskytara
Kai-bicí

Z historie The GazettE:


2002-2003

Kapela the GazettE byla založena v roce 2002 pěti muži, kteří i přes své mládí měli hodně zkušeností na hudební scéně.
Tři z nich-baskytarista Reita, zpěvák Ruki a kytarista Uruha spolu také pracovali v jejich předchozích kapelách (Ma´die Kusse a Kar+te=zyAnose).Nakonec se připojili dva exčleni skupiny Artia:Yune(bicí) a Aoi(kytara).
Původně spolupracovali se společností Matina, s kterou vydali svoji první píseň "Wakaremichi" a v dubnu video VHS.
Během září vydali "Kichiku Kyoushi (32sai Dokushin) no Nousatsu Kouza" a jejich druhé PV.Na Vánoce vydali sestavení pěti písní "妖幻鏡moon" včetně písně "Yougenkyou".
Snažili se získat více slávy děláním různých akcí a vydávaním písniček na souhrnných CD.
Fungovalo to a v říjnu téhož roku poprvé vystoupili live a solo.Na konci roku se s Matina účastnili události "FINAL PRELUDE 2002-2003 Matina PRESENTS", po které společnost Matina skončila, rozpadla se.
Na začátku roku 2003 Yune oznámil své rozhodnutí opustit The GazettE.Byl okamžitě nahrazen Kaiem(ex MareydiCreia) a skupina začala spolupracovat s PS Company.S Hanamuke se vydali na své první turné a vydali své první minialbum Cockayne Soup, které bylo v dalších dvou měsících následováno dalšíma dvěma minialby.Během turné také s touto skupinou spolupracovali na dvou písničkách.Následovalo druhé turné se skupinou "Vidoll".Obě skupiny byly také společně představeny v listopadovém vydání "Cure", časopisu zaměřeným na visual kei skupiny.
Po zbytek roku 2003 pokračovali v přidávání se k jiným skupinám na jejich turné jako na Beauti-Fool's Fest se skupinami jako Merry nebo D´espairsRay.

(V původní sestavě s Yunem-2002)

(2003)2004-2005

Rok 2004 The GazettE počali konámím solo vystoupení v Shibuya AX(později byl koncert vydán na DVD) a začali se svou první oficiální skupinou fanoušků.
30.března vydali minialbum "Madara", které dosáhlo 2.míst na "Indie Oricon Charts".V květnu byl "Madara" následován průvodním DVD, které obsahuje šest hudebních videí a dokument "in-the-studio".Ten samý měsíc se The GazettE objevili v "Expect Rush III" časopisu "Shoxx", který se zajímá o nezávislé Visual kei umělce.Ke konci roku skupina vydala své druhé live DVD "Heisei Banka" a fanouškům, které chtěli mít už dva roky, dali první celé album "DISORDER", které se dostalo na 5.místa v "Oricon Daily Charts".V prosinci se připojili k letošnímu Beauti-Fool's Fest a měli malé turné.
V roce 2005 strávili většinu svého času na dalším ze svých turné.Mezi svými turné vydali několik kousků a jejich první photoshoot "Verwelktes Gedicht" byl v září uveden do prodeje.Konečně si dali pauzu až do prosince, kdy se připojili k "PEACE & SMILE CARNIVAL TOUR 2005" a vydali single "Cassis", jenž je jejich poslední pod jménem "Gazette".

(2004)

(2005)2006-2007

Rok 2006 byl pro The Gazette velmi rušný.Změnili si jméno z "Gazette", psaného v japonštině, na "The GazettE", psaného anglicky.
8.února vydali druhé úplné album "NIL" a okamžitě se vydali na podstatné turné po Japonsku, kde udělali okolo 30 vystoupení.
Závěrečný koncert měli ve vyprodaném "Nippon Budokan", v jedné z největších hal v Japonsku.Poprvé se objevili v Německu a v Evropě v červenci, což způsobilo získání mnohem více zahraničních fakoušků.
V říjnu obohetili své webové stránky o část v angličtině, dávajíc americkým fanouškům naději, že je taky někdy navštíví.
Ukončili rok 2006 a vstoupili do roku 2007 s ještě více turné a novými singly, dříve než vydali nové letní album "STACKED RUBBISH"(4.7.2007) .Během dne od vydání získali druhé místo v Oricon Chart.Debutové album bylo následováno turném od července až do září.V říjnu se pustili do prvního evropského turné provedeném v Anglii, Finsku, Francii a Německu.
(2006)

(2007)2008-2009

13.února 2008 vydali singl jménem "Guren", který obsadil první místo v Oricon Chart.Bylo oznámeno, že nové DVD bude vydáno v srpnu a nový singl "Leech" na podzim, který také získá první místo v každodenní Oricon Chart.The GazettE také přes celý říjen vykonávali "one man tour" jménem "From the Distorted City" odkazující na píseň "Distorted Daytime" z jejich singlu "Leech", která líčí Tokio jako "zkreslené město" v podmínkách společnosti a politických krizích rozšířených po Japonsku.
15.listopadu 2008 uvedli svou první tajnou show v Shinjuku Station.Původně byla očekávána účast asi 250 lidí, ale místo toho se zúčastnilo přes sedm tisíc lidí, nejvíce v historii kapely.Vzhledem k tomuto množství lidí na ulicích byla vynucena policie, aby ukončila jejich činnost po dvou písních.
3.ledna 2009 The GazettE po boku svých ostatních kolegů z kapel pod společností PS Company oslavili 10. narozeniny nahrávací společnosti PS Company, kde oznámili, že vydají nový singl "Distress and Coma", kterému předcházelo vystoupení na oslavu 7. narozenin kapely 10.března v Makuhuhari Messe Convention Hall.
Skupina vydala v létě své další úplné album "Dim" následované dalším letním turném po Japonsku, začínajícím v červenci, jehož závěrečná show se konala v "Saitama Super Arena".
7.října 2009 vydali nový singl pojmenovaným "Before I Decay".24.prosince The GazettE konali štědrovečerní live vystoupení k ukončení roku jménem "A HYMN OF THE CRUXIFIXION".

(2008)

(2009)2010-2011

17.března 2010 se nalodili na "Standing Live Tour 10(The End of Stillness)" v "Zepp Tokyo".Po fan club tour skupina oznámila vydání nového singlu a turné "Tour 10 Nameless Liberty Six Bullets", které začalo v červenci dvěmi po sobě následujícími nocemi v "Nippon Budokan".Mezi všemi těmito akcemi skupina oznámila, že mění svou nahrávací společnost z "King Records" na "Sony Music Records".První song nahraný se společností "Sony Music Records" se jmenuje "Shiver", který byl také vybrán jako openingová písnička pro anime "Kuroshitsuji II".4.srpna 2012 vydali třetí hudební video na DVD s názvem "Film Bug II", které obsahuje PV za deset let od "Regret" až po "Before I Decay".Hned po vydání "Shiver" kapela oznámila konečnou zastávku turné 10 Nameless Liberty Six Bullets v "Tokyo Dome", a vydání dvou nových singlů "Red" a "Pledge".
V březnu 2011 podnikli turné pouze pro členy fanclubu "Live Tour 11"(dva pojmy osmi nocí ABYSS/LUCY) a oslavu 9.narozenin(Day 9 -NINE-) v "Zepp Tokyo" 10.března.
23.března The GazettE vydali sestavené album "Traces Best of 2005-2009" a DVD jménem "The Nameless Liberty at 10.12.26 Tokyo Dome".
The GazettE odložili termíny vyjití best-of alba "Traces Best of 2005-2009" a DVD "The Nameless Liberty at 10.12.26 Tokyo Dome", které obsahuje nahrávku závěrečného koncertu jejich turné kvůli katastrofě v Japonsku.Oba zmíněné tituly byšly až 6.dubna.
25.května 2011 vydali singl "Vortex".V červenci 2011 se Ruki a Aoi zúčastní "PS Carnival Tour 2011 Summer 7 Days" v Shibuye.Ruki se účastní schůze skupiny "LU/V" a Aoi schůze s "aoi with bon:cra-z".The Gazette se také ukážou na " 2011 Summer Sonic Festival ", který se bude konat 13. a 14. srpna v Tokiu a Osace.18.září 2011 se objeví na "Inazuma Rock Festival" s TM Revolution.
The GazettE konečně oznámili datum vydání nového singlu "Remember The Urge" na 31.srpen, alba "Toxic" na 5.říjen a turné "the Live Tour11 Venomous Cell".Turné započalo 10.října v Tokiu v "International Forum Hall A" a vede skupinu napříč 27 městy s celkovým počtem 28 vystoupení až do konce roku.

(2010)

(2011)2012

Finálové turné se koná v "Yokohama Aréně" s názvem "Tour11-12 Venomous Cell -the Finale- Omega" 14.ledna 2012.
29.srpna 2012 by mělo vyjít nové album The GazettE pod názvem "Division".

(2012)Alba:

COCKAYNE SOUP
EP (2003.05.28)

悪友會
EP (2003.06.25)


犯行声明文
EP (2003.10.01)

斑蠡~MADARA~
EP (2004.03.30)

DISORDER
full-length (2004.10.13)

蛾蟇
EP (2005.08.03)

NIL
full-length (2006.02.08)

STACKED RUBBISH
full-length (2007.07.04)

DIM
full-length (2009.07.15)

TOXIC
Full-lenght (2011.10.05)


Info o členech The GazettE:
(zdroj Crunchyroll)

Ruki

Pravé jméno:Matsumoto Takanori
Pozice v kapele:zpěv
Datum a místo narození:2.února 1982, Kanagawa(Japonsko)
Znamení zvěrokruhu:vodnář
Krevní skupina:B
Výška/váha:162cm/?kg
Velikost prstýnku:17(prodtředníček)
Oblíbené barvy:fialová, černá, červená, stříbrná, zlatá
Oblíbené pití:Kirin Koiwai Apple
Rodina:Rodiče, starší bratr
Zvířata:psi(čivavy), kočka
Hobby:nákupy
Cigarety:Marlboro Menthol Light
Piercing:5 na pravém uchu
Parfém:CO2
Oblíbená značka:PINK DRAGON, THE GAMBLER$, Anticlass, Creamsoda, Rude gallery
Oblíbený typ osoby:roztomilá, báječná
Neoblíbený typ osoby:hloupá, omšelá
Předchozí kapely: Bicí (Kirihi 霧緋) → zpěv→ 魅琴 → Ma'die Kusse → Kar+te=zyAnose → the GazettE
Fakta:
*Spí se svým psem.
*Líže často Uruhovu kytaru.
*Jeho rodiče ho neuznávali, Ruki tvrdí, že nyní je jejich vztah o něco lepší.
*Ruki se několikrát neúspěšně pokoušel přestat kouřit.
*Když byl dítě, chtěl se stát hasičem.
*Jeho přezdívka z dětství je "Takchan".
*Lidé říkají, že je nervózní.
*Sám sebe přirovnává se ke psovi.
*Měl nebo má řidičský průkaz na motocykl.
*Kdyby vyhrál v loterii, šel by hodně nakupovat.
*Dříve kradl v obchodech.
*V jednom ze svých nejstrašlivějších snů byl zabit kočkou.
*Má problémy se štítnou žlázou, kvůli tomu nerad sděluje svoji váhu.
*Reita o něm řekl:"Když dorazím do jeho domu, obvykle si sundám kabát a on se hned o ten kabát stará.Dokonce ho zavěsí na ramínko.Možná prostě nechce mít vlastní dům v nepořádku?Rád bych se s ním oženil, kdyby stéle dělal tyhle malé laskavé věci.(smích)"
*Uruha o něm řekl:"Dobré na něm je, že si důvěrně rozumí s ostatními a to je na něm půvabné.Je to prostě, jako kdyby nevěděl, co je to světskost.A také je "srdcem" a "mozkem" the GazettE.A jsme bratři, všichni ho velmi respektujeme.Špatné na něm je, že se rád z něčeho ulejvá.Je to jako kdyby si hrál na pštrosa, když se objeví nějaké problémy."Uruha

Pravé jméno:Takshima Kouyou
Pozice v kapele:hlavní kytarista
Datum a místo narození:9.června 1981, Kanagawa(Japonsko)
Znamení zvěrokruhu:Blíženci
Krevní skupina:0
Výška/váha:177cm/62kg
Velikost prstýnku:19
Oblíbené barvy:fialová, šedá
Oblíbené pití:Smirnoff, MOET & CHANDON
Rodina:Rodiče, dvě starší sestry
Zvířata:Lední medvědi, psi, tučňáci, domácí kachny
Hobby:Billiard, pachinko, bowling, fotbal
Cigarety:Marlboro Menthol Light
Piercing:4 na pravém uchu, 5 na levém uchu
Parfém:Gucci Rushes, Bvlgari
Oblíbená značka:PPFM ,CHROME HEARTS, Rude gallery
Oblíbený typ osoby:jemná, vyspělá
Neoblíbený typ osoby:fracek
Předchozí kapely:- Guitar→ before christ → adolf → dis eine → 鴉 → Ma'die Kusse → Kar+te=zyAnose → the GazettE
Fakta:
*Má dva synovce.
*Když byl dítě, často se schovával pod máminu sukni.
*Když byl dítě, chtěl se stát profesionálním fotbalistou.
*Jeho přezdívka z dětství byla "Shima".
*Je těžký alkoholik.
*Když se seznámí s nějakou osobou, jako první ho zajímá její osobnost, srdce a mysl.
*Líbí se mu škádlit Kaie.
*Byl pronásledován Yakuzou(japonská mafiánská organizace)
*Líbí se mu bít zamilovaný.
*Rád by viděl polární záři.
*Reita o něm řekl:"Možná má Uruha příliš své vlastní tempo.Trvá mu to dlouho ve sprše, trvá mu dlouho si usušit vlasy, dlouho, dlouho, dlouho, proč mu jen vše trvá tak moc dlouho?LOL!Já jsem v koupelně 10 minut."
*Aoi o něm řekl":Je na něm dobré, že se mnou dokáže mluvit delší dobu o hudbě bez zaváhání.A jeho slabé místo je, jak řekli i ostatní, že je trochu zbrklý.A já rád piji pomalu, ale Uruha se opije velmi brzo a pak škádlí lidi."Aoi

Pravé jméno:Shiroyama Yuu
Pozice v kapele:doprovodný kytarista
Datum a místo narození:20.ledna 1979, Mie(Japonsko)
Znamení zvěrokruhu:Kozoroh
Krevní skupina:A
Výška/váha:171cm/55kg
Velikost prstýnku:19~23
Oblíbené barvy:bílá, černá
Oblíbené pití:SUPER DRY, káva
Rodina:Rodiče, starší bratr a starší sestra
Zvířata:kočky, psi apod.
Hobby:sbírání kolínských, doplňků a slunečních brýlí, hraní video her
Cigarety:Marlboro Menthol Light
Piercing:1 na pravém uchu, 3 na levém uchu, měl piercing také ve rtu, pupíku a nose
Parfém:Bvlgari, Davidoff, Sculpture, Samourai
Oblíbená značka:BVLGARI, Vivienne Westwood, Dolce & Gabbana, Armani
Oblíbený typ osoby:milá, která umí dobře vařit
Neoblíbený typ osoby:taková, která se naštve kvůli každé maličkosti
Předchozí kapely: Guitar→ Melville → Artia → the GazettE
Fakta:
*Nosí oblečení od fanoušků.
*Líbí se mu surfing a kendo.
*Během dětství se chtěl stát řidičem motocyklu.
*Umí mluvit třemi dialekty.
*Jeho oblíbené roční období je zima.
*Spí v tričku a Jersey pants.¨
*Kdyby se nestal muzikantem, pravděpodobně by byl tesařem.
*Miluje jahody.
*Je velmi zdvořilý k lidem, kteří ho navštíví.
*Řekl, že není jídlo, které by neměl rád, a že nemá ledničku.
*Bojí se duchů a míst, kde by se nějací mohli nacházetReita

Pravé jméno:Suzuki Akira
Pozice v kapele:Baskytarista
Datum a místo narození:27.května 1981, Kanagawa(Japonsko)
Znamení zvěrokruhu:Blíženci
Krevní skupina:A
Výška/váha:171(172)cm/55kg
Velikost prstýnku:?
Oblíbené barvy:červená, bílá, fialová
Oblíbené pití:Lifeguard
Rodina:Matka, babička, starší sestra
Zvířata:Andulky
Hobby:dívání se na filmy
Cigarety:Mild Seven Lights
Piercing:1 na levém a jeden na pravém uchu
Parfém:Bvlgari (Parfémy používá jen vzácně!)
Oblíbená značka:Cropped head, Lock, DEAL DESIGN, KING MOB
Oblíbený typ osoby:ženská, vyspělá
Neoblíbený typ osoby:vulgární
Předchozí kapely:Bass→ 鴉 → Ma'die Kusse → Kar+te=zyAnose → the GazettE
Fakta:
*Chtěl by se podívat do USA a oženit se s Američankou.
*Tvrdí, že nemá rád Kaiovo jídlo.Dále nemá rád sladkosti, zeleninu, korýše a houby.
*Jediná sladkost, kterou má rád je KitKat tyčinka.Také má rád špagety.
*Rád sbírá cokoliv se "Sex Pistols", doplňky a DVD.
*Jeho oblíbená kapela je "Offspring".
*Ovlivňují ho "LUNA SEA".
*Osoba, kterou respektuje je japonský boxer Hatakeyama Takanori.
*Dříve pracoval v obchodě s pečivem a prodejně se sladkostmi.
*Spí ve spodním prádle.
*Je tvrdohlavý.
*Když byl malý, chtěl se stát profesionálním fotbalistou.
*Jeho oblíbené roční období je jaro.
*Kdyby si mohl vybrat, jestli být mužem či ženou, chtěl by být opět mužem, neboť ženské vztahy se mu zdají plné zmatků.
*Přes nos nosí pásku.


Kai

Pravé jméno:Uke Yutaka
Pozice v kapele:Bubeník, leader
Datum a místo narození:28.října 1981, prefektura Tokushima-region Shikoku(Japonsko)
Znamení zvěrokruhu:Štír
Krevní skupina:B
Výška/váha:172cm/55kg
Velikost prstýnku:19~21
Oblíbené barvy:černá, bílá, červená, modrá, stříbrná, zlatá
Oblíbené pití:jablečný džus
Rodina:Rodiče
Zvířata:pes, aligátor, tygr
Hobby:fotbal, vaření, sbírání Zippos, hraní videoher
Cigarety:Red Marlboro Box
Piercing:2 na levém uchu
Parfém:Jaguar, sculpture, blue for men, Bvlgari
Oblíbená značka:Custom culture, Justin Davis, Tenderloin, Stalin gear
Oblíbený typ osoby:mateřská povaha, která ho vyslechne a přivítá, když příjde domů
Neoblíbený typ osoby:osoba, která skrývá svou osobnost
Předchozí kapely: Drums (2003.02.01 - present)→ La'DeathtopiA → Mareydi†Creia → the GazettE
Fakta:
*Často zapomíná a ztrácí věci.
*Nemá rád brambory a lilek.
*Když je šikanován, činí ho to šťastným, protože i ostatní jsou šťastní.
*Nedodělal školu.
*Jeho přezdívka z dětství byla "Yukkun".
*Jeho oblíbené roční období je zima, protože má rád Vánoce.
*Rád by se podíval do Francie.
*Kai má rád pivo, hlavně značku "Awamori" z Okinawy.
*Často se směje, i když ho ostatní členové kapely "šikanují", pouze protože chce, aby se i oni smáli a byli šťastní.
*Pracoval v restauraci.
*Jednou byl hospitalizován kvůli tomu, že dostal horačku z toho, jak moc bubnoval.
*Kai měl jako vyzváněcí melodii svěho telefonu nastavenou písničku "Wakaremichi".
*Byl "zvolen" třetím nejoblíbenějším klukem na škole mezi dívkami.
*Má rád Marilyna Mansona, dokonce ho i jednou "cosplayoval" a chtěl by na jeho koncert.
*Rád vaří pokrmy ze zelí.
*Špatně vidí, můžete nalézt fotky Kaie, kde má brýle.
*Myslí pozitivně.
*Když je sám, rád spí nahý.
*V budoucnosti by rád dosáhl štěstí a jedna z věcí, které k tomu potřebuje, je koupit si dům.
*Když se směje, dělají se mu na tvářích rozkošné ďolíčky ^^.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kdo je Váš oblíbenec z The GazettE?

Ruki
Uruha
Aoi
Reita
Kai

Komentáře

1 Týna-chan Týna-chan | 5. července 2012 v 21:35 | Reagovat

ooh...Reita♥
... Watashi wa "the gazette" o aishite !!!

2 Yutaka Komeko Yutaka Komeko | 15. července 2012 v 15:30 | Reagovat

Watashi mo.Kai-kun wa sekai ni ichiban hansamu na danshi desu!
(Asi to vůbec není dobře xD...tohle ještě neumím, tak jsem si trochu vymýšlela) :D 8-)

3 Sayuri-hime Sayuri-hime | E-mail | Web | 30. srpna 2012 v 21:07 | Reagovat

Ti jsou dobří :-D

4 grey bridesmaid dress grey bridesmaid dress | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 2:21 | Reagovat

I will need a masters degree to understand this better SmileBut hell, i will read more, and I will get a grip on. Eventually Smile
http://www.elsedress.org

5 flower girl dress flower girl dress | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 15:30 | Reagovat

Incredibly informative content Impatient to get more detailed reports with your site
http://www.elsedress.org

6 petite bridesmaid dresses petite bridesmaid dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 19:04 | Reagovat

Amazing blog, bookmarked the blog in hopes to read more information!
http://www.isdress.org

7 fake rolex watches fake rolex watches | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 10:44 | Reagovat

Q. Why don't mountains get cold in the winter?
http://www.watchescan.org

8 watches replica watches replica | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 6:40 | Reagovat

Thank You For This Post, was added to my bookmarks.
http://www.begwatches.net

9 sakura5695695 sakura5695695 | E-mail | Web | 12. dubna 2013 v 20:15 | Reagovat

oni jsou užasni dobře se ti to povedlo :-D  :-D  :-D  :-D

10 Sachi†Taka Sachi†Taka | Web | 18. ledna 2014 v 12:16 | Reagovat

Super info :) ...A ja myslím, že to skôr Ruki Marylina Cosplayoval (viď Cockroach look) :D

11 Yutaka Komeko Yutaka Komeko | Web | 18. ledna 2014 v 19:57 | Reagovat

Děkuju ^^ tak nevím no o.O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama