Nutriční hodnoty

3. září 2017 v 17:59 | Yutaka Komeko |  Řeči kolem
Ahoj!
Doufám, že alespoň některé z čtenářů potěším jednou novinkou: Od nynějška budu ke všem receptům, u kterých to má smysl, uvádět nutriční hodnoty.
Najdete je vždy buď pod ingrediencemi nebo o kousek níž pod některou z fotek.
Myslím, že v dnešní době je spousta lidí, co si stravu hlídá a musím uznat, že i mě osobně docela zajímá, jak moc se mi zrovna povedlo ingredience v daném receptu vyvážit. Občas je zajímavé zjistit, jak na tom má oblíbená jídla jsou.
Vše počítám přes kalorické tabulky a troufám si říct, že mnou uvedené hodnoty jsou téměř přesné, nechci nikoho "balamutit". Rozhodně Vás tu nehodlám "krmit" nějakými bludy jen proto, abyste si mysleli, jak "zdravé" co je a co zase není. Všimla jsem si totiž, že na spoustě stránek s "fit" recepty tomu tak je. Vzhledem k tomu, že s tímto mám nějaké zkušenosti, nenechám se tak snadno oklamat, ale vím, že je spousta lidí, kteří se o tyto věci nezajímají až tak do hloubky. Takže proto - snad to někomu pomůže. Postupně snad přidám výživové hodnoty ke všem svým receptům, i těm starším. Zatím jsem začala od nejnovějších snídaňových, tak se můžete mrknout ;).
Budu ráda, když si zahlasujete v anketě, kterou naleznete pod tímto článkem :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama